RunAqua™ to profesjonalna wielofunkcyjna bieżnia wodna wykorzystywana w rehabilitacji, fizykoterapii, doskonale nadaje się do ćwiczeń grupowych oraz treningów obwodowych. Wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej AISI 316 oraz komponentów polimerowych, Bieżnia posiada dwa niezależne ślizgi, na których można wykonywać ruchy do przodu i do tyłu, co znacznie zwiększa zakres wykonywanych ćwiczeń. Każdy ze ślizgów składa się z 30 rolek, które obracając się absorbują wstrząsy zapewniając elastyczne podparcie, oraz intensywnie masują stopy.

Bieżnia RunAqua™ posiada możliwość składania oraz specjalne kółka zapewniające łatwość w transporcie oraz w instalacji urządzenia w basenie. Dzięki przedłużonej poręczy bocznej użytkownik może ćwiczyć bezpiecznie na całej długości platformy. Gumowe elementy zabezpieczają podstawę bieżni oraz zapewniają stabilność podczas użytkowania.

 

 

Bieżnia

Rozmiar przestrzenny

1250mm x  1200mm x  700mm

Kolor

szary

Materiał

Stal nierdzewna

KOMPONENTY

Poręcz

Stal nierdzewna, gięta

Tuleje rolek

Stal nierdzewna

Rolki

Polimer

Rama

Stal nierdzewna

Elementy ustalające

Stal nierdzewna, polimer

Elementy ochronne

Guma

INNE

Głębokość operacyjna

110cm –145 cm

Wzrost użyt.

145cm – 210cm+

Obciążenie max

180 kg

Przechowywanie

w wodzie, magazyn (-15`C) –  (+50`C)

Waga

41 kg

 


 

W razie zainteresowania naszym produktem prosimy o kontakt:

Jan Wojtkiewicz

HLC Project Manager

mob. +48 500 422 282

tel. / fax +48 22 416 57 05

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

Zaufali nam: